Seçili Ürünlerde %30'a varan İNDİRİMLER - 300₺ üzeri kargo ÜCRETSİZ
Edit Content

Yardım

/
Yardım

Alışveriş yapmanız için misafir kullanıcı veya üye girişi yapma hakkına sahip olduğunuzu hatırlatalım. Eğer hesap oluşturursanız, gelecekteki alışverişleriniz için fırsatlardan haberdar olma ve kampanyalardan yararlanma hakkınız hesabınızda aktive olacaktır. Oldukça kolay ara yüzü ile hesap oluşturma ekranı size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak adına iyi bir seçenek olacak.

Misafir kullanıcı olarak alışveriş yaparsanız eğer, ayrıntılı bilgileriniz ve sipariş detayları onay e-postasıyla size gönderilecektir.

Siparişinizi değiştirmek veya iptal etmek isterseniz, bu işlemi, ürünler sevkiyata çıkmadan önceki son hazırlık aşamasında yapabilirsiniz.

Favori ürünlerinizi “Liste”nize kaydederek her zaman erişebilirsiniz, böylece elinizin altında bulunurlar. Favorilerinizi kategorilendirebildiğiniz “Liste” özelliğini kullanmak için kayıtlı müşteri olmanız gerektiğini hatırlatalım.

Beğendiğiniz ürünleri, üzerlerinde bulunan kalp simgesine tıklayarak “Liste”nize ekleyebilir ve daha sonra bu listeleri düzenleyebilirsiniz. “Liste”nizin görünürlüğünü herkes tarafından görülebilir şekilde düzenleyebilir ve “Bağlantıyı kaydet” seçeneğiyle paylaşabilirsiniz.

Alışverişi tamamlamak için ürünleri sepete eklemeniz ve normal ödeme prosedürünü izlemeniz gerekmektedir.

Ayera home olarak, sizlere kaliteli ve mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmak için buradayız!

Ödeme yöntemleri konusunda çeşitli seçenekler sunuyoruz. Aşağıdaki ödeme yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

İnternet üzerinden alışveriş yapmanız için, satın alma işleminin güvenli ve bilgilerinizin korunmasına büyük özen gösteriyoruz.

Kredi ve banka kartlarınızla ödeme yaparken, kart bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) protokolü ile şifrelenerek işlenir. Ayrıca, CVV (Kart Doğrulama Değeri) adı verilen kart üzerindeki kodu girmeniz gerekmektedir. Bu, elektronik ticaret işlemlerinde güvenlik önlemi olarak kullanılmaktadır. Kredi kartları, kartı veren kurum tarafından doğrulama ve yetkilendirme sürecine tabidir.

Siparişiniz için kişisel veya şirket adına fatura almayı tercih edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra hesabınızdan faturaya erişebilirsiniz.

Hesap oluşturmadan yaptığınız alışverişlerde, sipariş geçmişinize erişmek ve faturalarınızı mail adresinizden indirmeniz mümkündür.

Siparişleriniz 1-2 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

300₺ ve üzeri siparişlerde kargo ÜCRETSİZ

Türkiye içi teslimatta 300₺ altında kalan 3desiye kadar siparişler için kargo ücreti 29.99 TL’dir. 3 ve üzeri için 44.99 TL’dir.

Sepet0

Sepet

Sepet0

Sepet